دلیل استفاده از سمپاشی
دلیل استفاده از سمپاشی
آوریل 5, 2021
سمپاشی تضمینی انواع حشرات
سمپاشی نیک همتان قم
آوریل 25, 2021
سمپاشی تضمینی انواع حشرات

شرکت سمپاشے نیک‌ همتان اراک

شرکت سمپاشے نیک‌ همتان اراک در زمینه سمپاشے انواع حشرات و آفات ضمن سپاس گزارے و قدردانے از اعتماد و انتخاب شما هموطنان گرامی، خدمات خود را بصورت شبانه روزے و در تمامے روزهاے سال با نرخ مناسب پایین تر از هزینه کارشناسے ارائه مے نماید. شرکت سمپاشے نیک‌ همتان اراک مفتخر است کیفیت خدمات سمپاشے در منطقه اراڪ را در بالاترین سطح ممکن ارائه نماید.

شرکت سمپاشے نیک‌ همتان در اراک داراے تخصص و مجوزهاے حرفه اے سمپاشے و با چندین سال تجربه و بهره گیرے از کادرے مجرب در زمینه سمپاشے انواع حشرات مانند سوسڪ زمینے و سوسڪ فرش و سوسڪ مبلمان،سوسڪ هاے ریز، شپش، ساس ها، موش خانگی، عنکبوت، انواع کڪ ها و کنه ها، بید لباس، رتیل، آبدزدک، مارمولڪ و زنبور راهے مطمئن براے از بین بردن این حشرات موذے است.

متاسفانه به علت وجود تعداد زیادے از سموم دفع آفات و ژل هاے حشره کش تقلبے در بازار بیشتر این داروها ناکارآمد هستند و همچنین استفاده نادرست از این سموم توسط شرکت هاے سمپاشے بدون مجوز موجب نتایج ناموفق و نارضایتے مشتریان شده است.شرکت سمپاشے نیڪ همتان‌ اراڪ با بهره گیرے از روش هاے علمے و مشاوران و کارشناسان مهندسے کشاورزے در این زمینه و استفاده از سموم و داروهاے ترکیبے موثر، کاملا استاندارد و خارجے که در آن سلامت فردے مشتریان کاملا لحاظ شده، همواره با خدمات تضمینی، جلب رضایت مشتریان خود را به همراه دارد. سموم استفاده شده کاملا بے خطر براے انسان و بے بو و سازگار با محیط زیست است.

شرح خدمات شرکت سمپاشے نیڪ همتان

سمپاشے نیڪ همتان اراڪ با استفاده از موثرترین روش هاے سمپاشے مطابق با تکنیڪ هاے مدرن و روز جهان آماده ارائه خدمات سمپاشے براے محیط هاے خانه، دفتر کار، ساختمان هاے تجارے ، بیمارستان و کلینیڪ ها، زیرزمین، کارگاه ها و کارخانه ها است.

در ابتدا منطقه مورد نظر براے سمپاشے مشخص مے شود و در ادامه تیم سمپاشے نیڪ همتان اراڪ کار خود را آغاز مے کنند.تکنیڪ هاے سمپاشے نوع سم ها ممکن است بسته به گونه، مقاومت، مساحت و تراکم حشرات متفاوت باشد.ما در مدت زمان کوتاهے شما را از مشکلات حشرات رهایے میدهیم.در امر سمپاشے عامل زمان مهمترین عامل است زیرا اگر زمان بندے را تنظیم نکنید و اجازه دهید حشرات تراکم پیدا کنند، موارد مے توانند پیچیده تر از آنچه انتظار دارید شوند.

بهره گیرے از مهندسان و کارشناسان کشاورزے و همچنین مسئول مرکز تماس که داراے کلیه اطلاعات مربوط به آفات هستند شما را در دریافت خدمات هرچه سریعتر یارے مے کنند. پرسنل آموزش دیده و متخصص در سمپاشے نیڪ همتان اراڪ با استفاده از بهترین سموم دفع حشرات در هر زمینه در اسرع وقت و تضمین شده در خدمت شما هستند.

سمپاشے نیک‌ همتان اراک

ارزیابے اولیه کنترل آفات

هنگامے که شما تقاضاے خدمات سمپاشے را ثبت مے کنید کارشناسان متخصص کنترل حشرات سمپاشے نیڪ همتان اراڪ براے انجام ارزیابے اولیه از خانه شما بازدید و یا بصورت تلفنے موارد نیاز شما را بررسے مے کنند.تیم کارشناسے ما خانه شما و محیط اطراف را بررسے مے کنند تا مشخص کنند چه نوع حشره اے وجود دارند و از کجا مے آیند.

سمپاشے منظم محیط خانه یڪ هزینه نیست بلکه رعایت اصول بهداشتے است.

حشرات از هر ناحیه اے که وارد خانه شوند میکروب ها را به همراه دارند و آنها را به قسمت هاے مختلف خانه و محیط کار شما منتقل مے کنند.حشره اے که قبلا در فاضلاب قرار داشت ممکن است ناگهان وارد آشپزخانه شما شود و بسیار ناخوشایند است که با چنین حشرات روبرو شوید.این امر سلامت شما را به خطر مے اندازد.شرکت نیک همتان سال ها تجربه براے آرامش ذهن شما تنها با یڪ تماس در سریعترین زمان خانه هاے شما را از این دردسر نجات مے دهیم.

سمپاشے اراک

اگر مے خواهید از شر آفات و حشرات موذے بطور تضمین شده خلاص شوید کافیست با سمپاشے نیک همتان اراڪ تماس حاصل کنید. ما با کمترین زمان و مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

حشرات موذے بیشتر در فصل هاے بهار و تابستان دیده مے شوند. تقریبا همه حشرات و آفات با زندگے در فضاهاے محصور مانند خانه ها سازگار شده اند.حتے موجوداتے مانند عقرب و مار که باید در زیستگاه هاے طبیعے یافت شوند، به دلایلے از جمله یافتن غذا یا محافظت از شرایط نامساعد جوے مے توانند وارد فضاے شهرے شوند.بنابراین از بین بردن آفات و حشرات دیده شده در خانه ها تنها با معیارهایے نظیر نظافت و بهداشت امکان پذیر نیست.زیرا حشرات را هم مے توان در مناطق کثیف و همچنین در مناطق تمیز نیز مشاهده کرد.

رعایت مواردے که مکمل در امر سمپاشے موفق است

چندین کار ساده وجود دارد که انجام آنها مے تواند موجب جلوگیرے از بروز آلودگے حشرات یا جوندگان در فضاے خانه شما شود.

جاروبرقے منظم

جابجایے و خالے کردن ظروف زباله

جمع نشدن ظروف کثیف

جلوگیرے از تجمع رطوبت در آشپزخانه یا حمام

این موارد در نظر کارشناسان سمپاشے اراڪ همه، راه هایے است که باعث دعوت آفات و حشرات به منزل شما مے شوند.

سمپاشے نیک همتان اراک
هنگامے که آفات و حشرات را در خانه یا محل کار خود مشاهده مے کنید، بلافاصله با ما تماس بگیرید و ما به شما اطمینان خواهیم داد که در ساعت مناسب عملیات سمپاشے دفع حشرات انجام خواهد شد.مثل همیشه ما بهترین کیفیت و قیمت ها را به شما ارائه مے دهیم.

نکاتے که بعد از سمپاشے باید رعایت گردد

مدت زمان سمپاشے به مواردے چون نوع حشره و میزان متراژ محل مورد نظر بستگے دارد.اما بطور کلے در خانه هاے کوچڪ این فرآیند در حدود حداقل سے دقیقه انجام خواهد شد.پس از فرآیند سمپاشی، خانه باید حداقل به مدت ۴ ساعت تهویه شود و سپس مے توانید به خانه بازگردید.

تا زمان خشڪ شدن کامل سموم در خانه حضور نداشته باشید.

زمان خشڪ شدن کامل سموم معمولا بین ۵ تا ۱۰ ساعت است.

به نکات و توصیه هاے مجرے سمپاشے حتما توجه کنید.

از حضور کودکان و افراد مبتلا به بیمارے هاے تنفسے در هنگام سمپاشے و پس از آن در محل جدا خوددارے کنید.

محل هایے مانند سینڪ ظرفشویے و روشویے را با مواد شوینده و آب شستشو دهید.

براے افزایش تاثیر سمپاشے محیط منزل را تا حداقل بیست روز کاملا تمیز نگهدارید.

پس از حضور در محل سیستم تهویه تا حدود چهار ساعت روشن نگهدارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Secured By miniOrange