دلیل استفاده از سمپاشی
سمپاشی کارخانه
آوریل 5, 2021
سمپاشی ساختمان در قم
سمپاشی ساختمان
آوریل 5, 2021
سمپاشی تضمینی انواع حشرات

سمپاشی تضمینی انواع حشرات

شما می توانید سمپاشی تضمینی انواع حشرات را با کیفیت عالی و با بهترین قیمت را با ما تجربه کنید

جهت سفارش با ما تماس حاصل فرمائید.

تماس با ما

 

ابتدا توجه شما را به شناخت بیشتر حشره ساس جلب میکنیم:

ساس تختخواب(bed bug) نوعی انگل خارجی خونخوار میباشد. ساس ها از خانواده cimicidae میباشند . خوشبختانه تاکنون انتقال بیماری خاصی از طریق ساس به انسان گزارش نشده ولی گزش ساسها باعث خارش شدید گاهی ایجاد تاول و قرمزی در پوست ، ایجاد بیخوابی و اثرات روانی در انسان میشوند.

اگر به هر طریقی ساس وارد منزل شما شده اصلا جای نگرانی نیست و به شایعات نگران کننده توجه نکنید . کارشناسان شرکت سمپاشی نیک همتان در کنار شما هستند و با یک مرحله سمپاشی تخصصی و اصولی ساس منزل شما را ریشه کن خواهند کرد.

هر ساس ماده بالغ روزانه بین ۳ الی ۵ تخم میگذارد . تخمها بعد از گذشت ۷ الی ۱۴ روز باز شده و به نمف تبدیل میشوند و نمفها بعد از گذراندن ۵ مرحله نمفی که تقریبا دو ماه طول میکشد تبدیل به ساس بالغ شده که قدرت تولید مثل پیدا میکند.متاسفانه هر ساس بالغ قدرت تحمل گرسنگی را تا ۵۵۰ روز دارد.

 

 

سمپاشی تضمینی انواع حشرات

 

 

جهت ریشه کنی ساس باید از سمپاشی تخصصی استفاده کرد زیرا:

اول اینکه حشره ساس در عمق درز و شکاف وسایل منزل زندگی میکنه و لازم است نوع سم را به گونه ای انتخاب کرد که قدرت نفوذ به عمق وسایل مثل تختخواب ، تشک ، فرش ، مبلمان و لباسها را داشته باشد.
دوم اینکه پوست تخم ساس از جنس کیتین میباشد که سفت و نفوذناپذیر هست به همین دلایل نیازمند ترکیب سمی خاص میباشیم که باید کارشناسان و متخصصین شرکتهای دارای مجوز استفاده کرد.
دور انداختن وسایل منزل و سمپاشی خودسرانه نه تنها به از بین رفتن ساس کمک نمیکند بلکه باعث ضرر مالی و آسیب به سلامتی شما میگردد.
متخصصین با تجربه شرکت سمپاشی تضمینی آریا با حضور در منزل شما با انتخاب بهترین روش سمپاشی ساس تا ریشه کنی این حشره شما را همراهی میکنند.

ساس ها در طی روز درون درز و شکاف منزل پنهان هستند و عملا ساس حشره نور گریز می باشد .هنگام شب که انسان در خواب عمیق فرو میرود دمای بدن انسان و میزان غلظت دی اکسیدکربن موجود در بازدم در هنگام خواب ساس ها حساس میکند و باعث میشه ساس از پناهگاه خود خارج شده و به طرف شخص خوابیده حمله ور میشود. جهت راحتتر مکیدن خون از بدن انسان ساس در ابتدا یک ماده ضد انعقادی وارد بدن کرده که این ماده خاصیت بی حس کنندگی برای انسان دارد.بی حس بودن لایه اپیدرم پوست باعث میشود در زمان خونخواری شخص متوجه نیش حشره ساس نشود. پس از چندین مرحله خونخواری که معمولا نیش خود چندین بار در فاصله کوتاه و پشت سرهم فرو میکند به پناهگاه خود برمیگردد. همین امر سبب میشود افرادی که دچار گزش ساس میشوند در روزهای اول فقط خارش و قرمزی در پوست خود میبینند بدون اینکه حشره ای در منزل مشاهده کنند و اغلب مردم به اشتباه فکر میکنن دچار حساسیت پوستی شدند و به پزشک مراجعه میکنند.
پس از گذشت ۴الی۶ هفته بدلیل افزایش ساس در منزل علاوه بر لکه های قهوه ای رنگ که ناشی از مدفوع ساس میباشد در روی تشک یکی دو تا ساس زنده هم مشاهده میشود.

جهت  مشاوره و سفارش
با کارشناسان حشره شناسی تماس بگیرید.

تماس با ما

سمپاشی انواع حشرات از جمله : سوسک – سوسک ریز – سوسک فاضلاب – سمپاشی ساس – سمپاشی موریانه – مایت – کک – مگس خانگی – مگس فاضلاب – مگس میوه – شپش – کنه – مگس سفید – زنبور – حشره دم مویی – مورچه – ساس تختخوابی – سوسک چرم و فرش – عنکبوت – بید فرش – عقرب – مارمولک – موش – هزار پا – پشه سالک و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Secured By miniOrange